WWW.PIEKNECHWILE.PL to elbląski serwis o tematyce ślubnej. Jest to pierwsza, największa, darmowa baza danych firm z branży weselnej.

Chcesz zorganizować przyjęcie weselne? Nie wiesz jak? Nie wiesz gdzie...? Już wiesz!!! Nasz serwis rozwiąże Twoje problemy!!!

Jeżeli Twoja firma ma coś wspólnego z branżą weselną, skontaktuj się z nami. Chcesz umieścić dane swojej firmy w katalogu firm? Nie czekaj, wyślij e-maila na adres lukasz@pieknechwile.pl,

Jeżeli chcesz wyszczególnić swoją ofertę, zamówić baner reklamowy, własną stronę internatową, skontaktuj się z nami:

WWW.PIEKNECHWILE.PL
e-mail: lukasz@pieknechwile.pl

tel. 0.504.872.742
ul. Żuławska 8-B Elbląg

Zastanawiasz się w jaki sposób elblążanie dowiedzą się o naszym serwisie?

WWW.PIEKNECHWILE.PL istnieje od 2006 roku. Internauci, którzy odwiedzają portal to w 90 % Młode Pary z Elbląga, Gdańska, Olsztyna, Torunia, Mierzei Wiślanej, Braniewa, Fromborka, itp. Prowadzimy stałą kampanię reklamową dzięki czemu serwis można odnaleźć w łatwy i szybki sposób. Nasza domena zauważalna jest w elbląskich mediach - serwisach informacyjnych, radio, itp. Posiadamy 4 banery reklamowe, które znajdują się na elbląskiej starówce, w centrum miasta (ul. 1 Maja). Przez cały czas rozdajemy ulotki, rozwieszamy plakaty. Foldery reklamowe znajdują się również w salonach ślubnych, w firmach gastronomicznych, salonach fryzjerskich, urody, studiach filmowych, fotograficznych, itp. Prowadzimy również imprezy zamknięte i plenerowe (dokumentacja znajduje się w dziale  IMPREZY SERWISU -  menu.)  Jedną z ważniejszych, cyklicznych imprez organizowanych przez naszą firmę są Targi Ślubne, organizowane w  Elblągu.

Zapraszamy do współpracy.