Hitem weselnym w roku 2008 był utwór grupy Masters "Żono Moja". Jaka piosenka będzie najczęściej grana na weselach  w roku 2009? My już wiemy! Zespół Jorrgus "Ja chę mieć żonę" i Paula "Od dziś". Zapraszamy do nadsyłania swoich propozycji na adres lukasz@pieknechwile.pl

(Jeżeli chcesz posłuchać muzyki kliknij na link, który przeniesie cię na stronę www.youtube.com,  następnie kliknij na odtwarzacz multimedialny aby uruchomić film. Poczekaj aż się załaduje. Miłego oglądania.)

Muzyka weselna różni się od tej, którą możemy usłyszeć w radiu czy w telewizji, a pewnych utworów wręcz nie usłyszymy. Wszyscy pamiętamy, że rok temu, wielkim weselnym hitem była kompozycja Darko Damian - ŻONO MOJA, wykonana przez grupę MASTERS. To właśnie ich przeróbka przypomniała wszystkim ten utwór i tak naprawde, dzięki grupie Masters, utwór " Żono moja" wypłynął na listy przebojów i zaczął być grany na każdym weselu. Naszym zdaniem kolejną ciekawą propozycją jest utwór grupy:

Jorrgus - Ja chcę mieć żonę
(posłuchaj utworu)

Czy ten utwór stanie się tak popularny jak Żono Moja? Zobaczymy...

Wróćmy jeszcze do kompozycji ŻONO MOJA. Wielu artystów, sięgnęło po ten numer i na stałe włączyli do swojego repertuaru. Nie tak dawno podobna sytuacja była z piosenką KANIKUŁY rosyjskiej grupy Code Red, której powstało kilka wersji m.in w wykonaniu zespołu Cliver  "Zaufaj mi" czy Boys "Odpowiedz mi". Identycznie jest z utworem Żono moja. Zapraszamy do wysłuchania tej piosenki w wykonaniu:

1. IVANA KOMARENKO
(posłuchaj utworu)

2. Zespół Bayer Full (posłuchaj utworu)

3. Zespół SPIKE (posłuchaj utworu)

4. REMIX grupy MASTERS wersja LATINO (posłuchaj utworu)

Odpowiedzią na utwór Żono moja, jest propozycja grupy:

5  Ramaya - Mężu Mój
(posłuchaj utworu) 

oraz kompozycja

6. Mężu drogi mój (artysta nieznany) -
(posłuchaj utworu)

Naszą kolejną propozycją na hit sezonu 2009 jest utwór PAULI "Od dziś". Nowa propozycja Pauli Ignasiak doskonale nadaje sie np: na pierwszy taniec. (posłuchaj utworu)

A Waszym zdaniem, jakie piosenki zasługują na tytuł: HIT ROKU 2009? Zapraszamy do nadsyłania swoich propozycji na adres lukasz@pieknechwile.pl