_

Miło nam poinformować, że VI Edycja Elbląskich Targów Ślubnych odbędzie się 29.01.2012r. (niedziela),  w Hali MOS w Elblągu, przy ul. Kościuszki 77a. Mamy nadzieję, że nowe miejsce zadowoli wystawców jak i odwiedzających. 

 
Agencja Artystyczno-Marketingowa GESEK, organizator imprezy, zaprasza wszystkie firmy do udział w kolejnej edycji imprezy pn. VI Elbląskie Targi Ślubne.  Dotychczasowe imprezy zorganizowane zostały m.in. w Hotelu Gromada w Elblągu, w Centrum "Światowid" oraz w Hali CSB przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. Szósta edycja odbędzie się na dużej hali sportowej - MOS, mieszczącej się przy ul. Kościuszki 77a
 
Targi ślubne mają na celu promocję firm z branży weselnej z Elbląga i okolic. To jedyna impreza, która skupia tak dużą ilość firm oraz młodych par w jednym miejscu. Dotychczasowe imprezy upewniły nas, że jest duże zapotrzebowanie na organizację Targów  ślubnych w Elblągu.
 
V Edycję imprezy odwiedziło około 1500 osób, na targach zaprezentowało się około pięćdziesiąt firm z Elbląga i okolic. Liczby mówią same za siebie. Osoby odwiedzające imprezę, mogą liczyć na wspaniałe pokazy mody ślubnej, występy zespołów muzycznych, prezentacje firm z branży, pokazy makijażu i fryzur ślubnych, itp.
 
Zapraszamy Firmy do zapisów i rezerwacji miejsca.
 
Więcej informacji na stronie www.gesek.pl