_
Gołębie to symbol miłości, wierności, pokoju, dobrobytu, przyjaźni, szczęścia. Wypuszczenie Śnieżnobiałych Gołębi na Ślubie symbolizuje wychodzącą z domu rodzinnego Niewinność Młodych. Niezależnie od miejsca Państwa Ceremonii Białe Gołębie uczynią z Waszego Ślubu - Ślub Waszych Marzeń!
 
Wypuszczenie gołębi odbywa się zazwyczaj po uroczystości Zaślubin przed Kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego. Osoba z obsługi imprezy wcześniej przygotowuje i ustawia ozdobioną klatkę z gołębiami. Po wyjściu z budynku 
 
Młodej Parze wręczana jest para białych gołębi, które później wypuszczają w niebo, a wraz z nimi mogą wylecieć również pozostałe gołębie z klatki. Im większa ilość ptaków tym lepszy efekt.
 
Przebieg
 
Wypuszczenie gołębi można wykonać na dwa sposoby:
 
1.Pracownik firmy - hodowca - osobiście przygotowuje w miejscu przez Państwo wskazanym wszystko co niezbędne i sam przeprowadza całą ceremonię.
 
2.Pracownik firmy - hodowca - przygotowuje całą ceremonię, ale prowadzi ją Świadek lub Rodzice, lub Przyjaciel Rodziny lub po prostu Osoba zamawiająca usługę jeśli jest to Prezent dla Pary Młodej.
 
Ceremonia polega na tym, że osoba, która ją prowadzi zwracając się do Młodych w kilku słowach opisuje Gościom symbolikę wypuszczenia Gołębi, a po zakończeniu tego krótkiego przemówienia Młodzi podchodzą do Kosza z Gołębiami i je wypuszczają. 
 
Jeżeli zainteresowała Państwa oferta prosimy o kontakt: tel. 506.080.982 więcej info. na stronie www.gesek.pl