_

Salon urody Abacosun to miejsce gdzie przyszła panna młoda będzie potraktowana wyjątkowo… Specjalnie dla niej stworzymy serię zabiegów które za pomocą naszych  urządzeń światowej klasy i zaangażowaniu wykształconego personelu sprawią, że w krótkim czasie jej ciało i twarz będą wyglądały wyjątkowo w tym najważniejszym dla niej dniu.  Stawiamy na doświadczenie i pełen profesjonalizm działamy już od 20 lat w branży beauty i znamy potrzeby kobiet jak nikt inny.
 
Przygotowanie przyjęcia weselnego trwa nawet 4 lata, na przygotowanie Twojego ciała nie potrzebujemy aż tyle czasu, plan działania jest taki :

Ciało:
Intensywna redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki oraz likwidacja cellulitu ( w zależności od potrzeb dobieramy właściwy program zabiegowy).
Niszczymy komórki tłuszczowe - zabieg kriolipolizy.

Twarz:
Gładka, piękna cera, na której przetrwa makijaż ślubny nie będzie już tylko marzeniem. Dzięki naszym nowoczesnym technologiom zabiegowym i wieloletniemu doświadczeniu możemy sprawić że będziesz cieszyć się idealną cerą. Również dla Twojej skóry stworzymy indywidualny pakiet zabiegowy.

Wieczór panieński w Abacosun
Świetna zabawa i dbanie o wygląd przed ślubem, czy można znaleźć lepsze połączenie?...Organizujesz wieczór panieński dla swojej siostry albo przyjaciółki, zaproś je do naszego gabinetu. Czekolada jako danie główne? Tylko u nas i tylko w ten dzień, zaczniemy od zmysłowego, aromatycznego relaksującego masażu gorącą płynną czekoladą, który nawilży i ujędrni twoją skórę. Pomysłów na ten wieczór mamy bardzo dużo.

Zapraszamy na naszą stronę www.abacosunelblag.plgaleria galeria galeria galeria galeria