Luksusowe limuzyny - wypożyczalnia samochodów  
  Zdjęcie główne  
82-300 Elbląg
tel. 0556200767
tel. 602342149
grom@adres.pl www.limuzyny.elblag.pl
 
 

LIMUZYNY ŚLUBNE - do wyboru różne modele

1. LINCOLN TOWNCAR - CZARNY (8 Metrów)


Oferujemy wynajem ekskluzywnej, amerykańskiej limuzyny LINCOLN TOWNCAR. Lincoln Town Car Tiffany Stretch Limousine to flagowy model Lincolna, reprezentacyjna limuzyna amerykańskich prezydentów od 1979 roku. Jest to jeden z najbardziej komfortowych samochodów na świecie w wersji przedłużanej.

Lincoln prezentuje najwyższy standard wyposażenia: aluminiowe felgi, oświetlenie Diodowe RGB zmieniające kolor, dwustrefową klimatyzację, elektrycznie sterowane szyby, skórzaną tapicerkę z elementami z drewna orzechowego, barek, wysokiej klasy sprzęt audio, telewizor. Lincoln wyposażony jest w silnik V 8 o pojemności 4,6 l osiągający moc 238 KM. Proponowana przez nas limuzyna została sprowadzona z USA w 2008 roku i poddana gruntownej renowacji.
 
2. LINCOLN EXCALIBUR - BIAŁY

Jeden z pierwszych egzemplarzy w Polsce, jedyny w okolicy 200 km od Elbląga. Limuzyna wykonywana na indywidualne zamówienie dla firmy "GROM" . Maksymalnie wypasiony. Skóra, drewno, sprzęt audio-video, materiały z najwyższej półki. Jedyny w swoim rodzaju, takie auto wzbudza zachwyt, podziw, zazdrość.

3. BIALY LINCOLN TOWNCAR

Oferujemy wynajem ekskluzywnej amerykańskiej limuzyny LINCOLN TOWNCAR (wersja przedłużana 8 metrow). Proponujemy Państwu obsługę wielu różnych imprez okolicznościowych.

Nasza przepiękna limuzyna posiada przestronne wnętrze, które zagwarantuje komfort 8 osobom. Wyposażona jest w podwójną klimatyzację, podświetlane barki wykonane z pięknego drewna, telewizor, video, odtwarzacz CD. W cenę wliczony jest szampan oraz inne alkohole. Wszystko to sprawi, iż Państwa najważniejszy dzień w życiu stanie się chwilą niezwyklą z odrobiną magii.

 

4. Cadillac

To marka luksusowych samochodów amerykańskich rodem z Detroit. Fabrykę założył w 1902 roku konstruktor silników Henry Martin Leland. Po wojnie Cadillaki były najbardziej luksusowymi i najdroższymi autami w USA.  Auto jest z 1973 roku jest w 97% orginalnym samochodem, silnik prawie 6 litrów sprawia ze jazda takim autem jest czymś niepowtarzalnym. Przepiękne auto do ślubnych zdjęć jak i na samą uroczystość weselną.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ -WIĘCEJ MODELI NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

 


galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria