Autor Wątek: zepol PICKUP  (Przeczytany 11854 razy)

Offline ewa.l

• Początkujący forumowicz
  • *
    • Email
zepol PICKUP
« dnia: Styczeń 30, 2011, 06:49:44 pm »
witam

Byliśmy z narzeczonym na targach ślubnych i słyszałam wyżej wymieniony zespół
na żywo.Nie będę ukrywała że bardzo nam się spodobał.
Czy ma ktoś informacje jak radzą sobie z prowadzeniem wesela?
Mam na myśli zabawianie gości, oczepiny, konkursy.

Forum - pieknechwile.pl

zepol PICKUP
« dnia: Styczeń 30, 2011, 06:49:44 pm »

Offline Marek Z.

• *
Odp: zepol PICKUP
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2011, 11:53:50 pm »
Hej Ewo L.
Byłem z nimi na imprezie i słyszałem parę razy na jakichś miejskich gigach. Grają naprawdę do rzeczy. Nie jakieś tam usiasia z mp3. Nie będziesz musiała się za nich wstydzić przed gościmi  ;D
Co do prowadzenia imprezy, to pewnie zależy jak kto lubi. Mi się podobało. Nie byli nachalni - żadnego pana w kapeluszu i złotej marynarce, żadnych głupawych zabaw w picie wódy na czas, czy obsypywanie się mąką. Dość klasycznie - normalne zapowiedzi piosenek, dedykacje, parę zabaw z gośćmi. Acha, co ważne dla facetów - mają fajną wokalistkę  :D

Offline maksan

• *
    • Email
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2011, 04:33:41 pm »
Witam!
 My też byliśmy na targach weselnych i słuchaliśmy zespołu Pickup. Według mnie jeśli szuka się zespołu na poziomie to ten będzie najlepszy. My zdecydowaliśmy się na niego ale trzeba się spieszyć z terminami- udało nam się ich zamówić na 28 lipca 2012

Offline przemekpickup

• *
    • Email
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2011, 12:16:14 am »
Witam serdecznie gości portalu. Jestem członkiem zespołu Pickup. Bardzo miło słyszeć przychylne opinie na temat zespołu. Dla zainteresowanych: są jeszcze wolne terminy na rok 2011. info kontaktowe na stronie www.zespolpickup.pl

Offline fryta1

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2011, 11:24:19 pm »
Witam serdecznie ;) ( do wszystkich, którzy się zastanawiają .....)
Chciałam bardzo gorąco polecić ten zespół :)Naprawdę niesamowici, pierwszy taniec zagrali taki jaki sobie wybraliśmy z mężem choć nie mieli go w repertuarze i myślę że zrobili to lepiej niż w oryginale;) .Otwarci na wszelkie sugestie i propozycje, prowadzenie imprezy takie jak sobie wymarzyłam żadnych wpadek a jeśli chodzi o konkursy i oczepiny ..... jak tylko sobie przypominam to od razu pojawia się niewymuszony śmiech - było cudownie, nie tylko my byliśmy zadowoleni, naszym gościom tak podobał się zespół że gdyby to było możliwe to ta impreza trwała by kilka dni. (oczywiście mogliśmy wszystko wcześniej przedyskutować i wybrać zabawy, które chcieliśmy) Zespół naprawdę na bardzo wysokim poziomie no i ta perkusja ;) ;D  Gdyby cofnął się czas to na pewno bez żadnego wahania wybrałabym ten zespół jeszcze raz ;D ;D ;D. A mój mąż właśnie strzelił że jeśli będzie się "żenił" raz jeszcze to na pewno na weselu grać będzie PICK UP ( normalnie go chyba za to uduszę  ;) ) Pozdrawiam serdecznie ZESPÓŁ i raz jeszcze dziękuję bardzo za ten DZIEŃ.
(Mikoszewo 2010) :D :D  ;D ;D

Offline Arkadiusz

• *
    • Email
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 25, 2011, 01:30:48 am »
Nawet na YouTube ich widzialem, graja tak, ze dupe urywa. Szczerze polecam, bo wrotki wypina ;D :):)

Offline akozlo

• *
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2011, 09:13:44 pm »
Witam, wraz z Mężem polecamy zespół PICKUP, nasi Goście byli zachwycenie i My również. Grają na najwyższym poziomie. Doskonały wybór dla wielbicieli nie tylko muzyki biesiadnej. Wytrwali i zaangażowani do końca. Doskonale radzą sobie z prowadzeniem wesela. Nic tylko polecać przyszłym Młodym Parom!

Offline Lucyna

• *
    • Email
zepol PICKUP
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2011, 06:43:34 pm »
Nasze wesele odbyło się 11.06 w okolicach Iławy. Jesteśmy bardzo zadowoleni :) Zespół w pełni spełnił Nasze oczekiwania.Doskonałe prowadzenie wesela, znakomity kontakt z gośćmi, świetny repertuar. Goście bawili się od początku wesela do białego rana. Bardzo polecamy zespół PICKUP jest to gwarancja udanej imprezy :))

Offline trisha

• *
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 07, 2011, 11:39:39 pm »
Pozdrawiamy naszą najlepszą orkiestrę!! zespół PickUp gwarantuje oprawę muzyczną na bardzo wysokim poziomie zarówno pod względem wesel, koncertów czy np. imprez integracyjnych. Są otwarci na zamawiane piosenki. Zgranie na weselu według planu wyszło super - lepiej niż sobie mogliśmy wymarzyć. Rok wcześniej byliśmy na ich koncercie - biorąc pod uwagę kontakt z publicznością nie mieliśmy już wątpliwości, że idealnie zgrają się z gośćmi weselnymi i odpowiednio poprowadzą całą zabawę - TAK TEŻ BYŁO.

Naprawdę polecamy. Gdybyśmy mieli wybierać po raz drugi to z pewnością wybralibyśmy nasz najlepszy zespół PickUp!!

Pozdrawiamy was serdecznie i z pewnością nigdy o Was nie zapomnimy
Patrycja & Kamil
23.06.2011

Offline Magda i Paweł

• *
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 09, 2011, 12:25:21 am »
Bardzo polecamy zespół PICKUP, grali na naszym weselu, zależało nam najbardziej na dobrej muzyce i na nich się nie zawiedliśmy mimo że słyszeliśmy ich wcześniej tylko przez internet.
Zagrali wybrane przez nas utwory również z nami (Pani Młoda na wokalu z zespołem dla Pana młodego i na odwrót).
Pozwolili również gościom zagrać w prezencie dla nas.
Super repertuar przeboje nowe i stare, gościom bardzo się podobało, cały czas był pełny parkiet. Polecamy gorąco.

Offline marta_ml

• *
    • Email
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 19, 2011, 11:40:07 am »
a z jakim wyprzedzeniem zamawialiscie zespół i ile w przyblizeniu kosztuja?

Offline przemekpickup

• *
    • Email
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 17, 2011, 10:47:23 pm »
Zapraszamy na koncert 21 sierpnia 2011, godzina 19, ul. Sikorskiego 23 (plac przed ŻOK), w ramach imprezy "Open Delta".

Offline przemekpickup

• *
    • Email
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 17, 2011, 11:02:21 pm »
Koncert w Nowym Dworze Gdańskim

Offline efffka

• *
    • Email
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 02, 2011, 10:14:22 pm »
Zespół rewelacja!!!!!!!!!! Grali u nas na weselu 25.06.2011r. w Stegnie. Goście (jak i my) byli zachwyceni! Powodują, że parkiet jest pełen do końca wesela:) Grają nowe i stare przeboje. świetnie prowadzą całe wesele. Bardzo angażują się w prośby i sugestie młodych-zmienili nawet tonację piosenki dla rodziców dostosowując ją do głosu Panny Młodej-z wcześniejszą próbą.  Są niesamowitymi ludźmi z poczuciem humoru:)  naprawdę baaardzo ich polecamy:) 
Ewelina i Wojciech
Ps Do wokalistki Ewy: byłam na ślubie koleżanki w Nowym Dworze gdzie śpiewałaś z siostrą w kościele-po prostu rewelacja, bardzo się wzruszyłam!!!

Offline Kamila Skoczynska

• *
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 14, 2011, 05:25:40 pm »
Jak najbardziej polecamy ten zespol na wesele. Dwa tygodnie temu grali na naszym weselu we Fromborku i naprawdę wykonali kawał dobrej roboty. Począwszy od muzyki, aranżacji utworow, poprzez zabawianie gosci i poprowadzenie oczepin. Goscie byli nimi zachwyceni! Nawet wlascicielka restauracji w ktorej odbywala się impreza, poprosila o ich namiary. Dodatkowym ich plusem jest pełne zaangażowanie, które można już dostrzec w momencie zalatwiania formalnosci przedweselnych ( pozdrowienia dla pana Krzyska, ktory jak trzeba bylo spotykal sie z nami w rozmaitych okolicznosciach). Pełen profesjonalizm:)
Dziekujemy raz jeszcze i mamy nadzieje "do zobaczenia i uslyszenia"!
Kamila i Tomek Skoczyńscy