Autor Wątek: wiazanka slubna i kwiaty dla rodzicow  (Przeczytany 2521 razy)

Offline ewa85

• Młodszy forumowicz
  • **
wiazanka slubna i kwiaty dla rodzicow
« dnia: Maj 03, 2009, 08:01:14 pm »
gdzie kupic wiazanke dla siebie, swiadkowej i kwiaty dla rodzicow ile to mniej wiecej kosztuje

Forum - pieknechwile.pl

wiazanka slubna i kwiaty dla rodzicow
« dnia: Maj 03, 2009, 08:01:14 pm »

Offline kasia.szczesna

• Młodszy forumowicz
  • **
Odp: wiazanka slubna i kwiaty dla rodzicow
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2009, 03:20:42 pm »
Ja wszystkie kwiaty i dekoracje zamówiłam w kwiaciarni Klimaty. Wiązanka dla panny młodej to wydatek od 150 zł w z wyż, dla świadkowej to zwykle połowa tego co za wiązankę młodej, natomiast specjalne bukiety kwiatów dla rodziców zaczynają się od 50 zł.     
Kati

Offline emilly

• Początkujący forumowicz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2009, 02:54:37 pm »
dzieki bardzo za takie ceny ...od razu bym wyszla po uslyszeniu takich cen....naprawde niezle klimaty :/

Offline kasia.szczesna

• Młodszy forumowicz
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2009, 09:09:05 pm »
Wszystko zależy od gatunku kwiatów i stąd cena idzie w górę. Ale tak na marginesie, to kwota 150 zł za wiązankę ślubną nie jest jeszcze wygórowana. Zajrzyj do internetu, a sama się przekonasz ile może kosztować ślubna wiązanka ::)
Kati

Offline emilly

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2009, 09:33:17 pm »
pewnie jak zajrze do internetu to na pewno znajde za ta cene ale ja ide do mojej kwiaciarni i na pewno tyle nie zabule:) kurcze tyle tego jest wszystkiego:D ale racje masz ze zalezy rowniez od gatunku kwiatow:)

Offline marta412

• Forumowicz
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 29, 2009, 12:12:27 pm »
a ja zamówiłam wiązankę na Gildii widziałam wiązanki robione przez nich są naprawdę bardzo ładne i płacę tylko za kwiatki a nie robociznę co w normalnych kwiaciarniach cenią sobie najwyżej, jak pani w klimatach zaśpiewała mi cenę za wiązankę, którą bym chciała to mało się nie przewróciłam:)

Offline Paulina M

• *
    • Email
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2013, 09:53:07 pm »
Kwiaciarnia Romantyczna tanio i pieknie ja zapłaciłam za 2 wiązanki 3 butonierki i 2 bransoletki na ręke 375

Offline majka31

• *
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 08, 2015, 04:18:48 pm »
A jakie teraz najczęściej kupuje się kwiaty do wiązanek ślubnych? róże czy jakiś inny gatunek?

Offline Aniela9

• *
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 04, 2015, 11:34:52 am »
Najlepiej wszystko zamówić w jednym miejscu tzn. kwiaty, przystrojenie sali, samochodu etc. To znacznie ułatwi Ci sprawy organizacyjne i logistyczne. Polecam Ci zapoznać się np. z ofertą Kwiaciarni Zielona Weranda  http://www.kwiaciarniazielonaweranda.com/ , na stronie jest galeria i tam możesz zobaczyć sobie przykładowe realizacje. To co je wyróżnia moim zdaniem to dobry styl, nie ma tam przesady wszystko jest szykowne, ładne, estetyczne, może i Tobie sie spodoba :)