Autor Wątek: zepol PICKUP  (Przeczytany 11517 razy)

Offline Paulinka198884

• Początkujący forumowicz
  • *
    • Email
Odp: zepol PICKUP
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 17, 2012, 08:40:26 pm »
  Witam! 14 Kwietnia organizowałam koncert charytatywny na rzecz Konrada , chłopca chorego na mukowiscydoze. Wsród  miejscowych artystów  pojawił sie zespół PICKUP. Piątka wspaniałych , niezywkle utalentowanych ludzi.Covery w ich wykonaniu są znacznie lepsze od oryginału:) Muzyka to ich pasja i dobra zabawa , co widać i słychać:) Polecam każdemu ten zespół, nogi same rwą się do tanica. To niezywkła kapela,  z ogromnym POWEREM :)
P.S  Ja  niebawem znów  organizuje koncert charytatywny, mam nadzieje ,że ta niezwykła piatka zagra! :) pozdrawiam:)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2012, 09:25:29 pm wysłana przez Paulinka198884 »

Forum - pieknechwile.pl

« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 17, 2012, 08:40:26 pm »

Offline Paulinka198884

• *
    • Email
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 17, 2012, 09:15:52 pm »
Muszę jeszcze dodać , że podczas koncertu charytatywnego w Nowym Dworze Gd, zespół rozgrzał nie jedno serce. A ja czułam sie jak w kosmosie:) niesamowite uczucie. Kochani dziękuje ,że zagraliście dla Konradka . Fajnie,że są jeszcze na tym świecie  dobrzy ludzie:)

Offline artk2

• *
    • Email
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 05, 2012, 09:17:12 pm »
Zespół PICKUP grał na naszym weselu 28 kwietnia 2012. Długo szukaliśmy zespołu, który odpowiadałby naszym gustom. Chcieliśmy zespół grający na żywo, z wokalistą i wokalistką. Bardzo ważne było, żebyśmy nie musieli wysłuchiwać przez całą imprezę podłego disco-polo albo biesiady, ale nie chcieliśmy też jakiegoś nadętego zespołu, który nie będzie w stanie zagrać czegoś „lżejszego” na życzenie naszych gości. Zespół PICKUP spełnił nasze oczekiwania w 110%! Naprawdę świetnie grają i śpiewają. Od pierwszych chwil wesela mają bardzo dobry kontakt z gośćmi. Prowadzenie wesela jest również na wysokim poziomie i z dużą ilością humoru. Bardzo otwarci i po prostu fajni ludzie. Nasi goście byli zachwyceni i zamęczeni ;)) Polecamy gorąco i mamy nadzieję, że się jeszcze z Wami pobawimy. Pozdrawiamy.  Małgorzata i Artur.

Offline Dziama

• *
    • Email
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 09, 2012, 12:02:48 am »
Witam serdecznie:)
19 maja 2012 r. gościłam zespół PICKUP na swoim osobistym weselu. Na szczególną pochwałę  zasługuje wokalistka, która swoim głosem wzbudzała zachwyt wśród gości. Cały zespół jest bardzo zgrany, widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie, świetnie się dogadują. Zarówno goście, jak i my (Młoda Para) wspaniale się bawiliśmy, dzięki temu zespołowi nasze wesele było ekstra udane. Polecamy zespół PICKUP każdej parze, która planuje swoje wesele. Nie zawiedziecie się, zespół jest w 100 % godny polecenia.
Członkowie zespołu maja świetny kontakt z gośćmi, świetna zabawa gwarantowana. Dziękuję, jesteście the best:)

Offline paulinaikarol

• *
    • Email
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 23, 2012, 10:50:49 am »
No i stało się! 2-gi czerwca 2012. Tę datę musimy na zawsze zapamiętać! Mąż, aby wiedział kiedy ma kupić kwiaty na rocznicę, a żona, aby wiedziała kiedy się zdenerwować, jak ich nie kupi...
Nie ma co ukrywać, że w zapamiętaniu pomogli nam członkowie zespołu PICK-UP! Swoim zaangażowaniem i pełnym poświęceniem starali się sprawić, aby ta data była dla nas wyjątkowa. I udało im się! Nie przez to, że kazali nam ją powtarzać w kółko, albo wypisali ją na każdej ścianie.

Zapamiętamy datę ślubu, ponieważ my, nasi goście, a nawet obsługa bawiła się wyśmienicie w rytm muzyki! Do dziś jesteśmy pod wrażeniem ich grania. Kto by się spodziewał takiego wykonania najnowszych hitów z czołówki list przebojów, albo tanecznych kawałków, gdzie nóżka sama rwała się do tańca. Weselne buty nie nadają się już do niczego, podeszwy całkowicie zdarte od tańczenia do rana! Wciąż mam gęsią skórkę, jak przypomnę sobie zabawę w chór na dwa głosy, mężczyzn i kobiet, którą przeprowadzili dla nas. Niesamowite przeżycie, a goście bawili się świetnie. Zabawy po oczepinach przebiegły weselej niż się spodziewaliśmy. Przejdą do historii! Co ważniejsze, przyznali nam się, że dzień wcześniej też byli na weselu i grali do rana! Nie wiem jak oni to robią, ale niech trzymają tak dalej, bo wychodzi im to lepiej niż dobrze!

Każdej parze życzę takiego wspaniałego wesela, a to nie będzie łatwe, bo jak wiem, ciężko znaleźć wolny termin w ich kalendarzu.

Pozdrawiamy i żałujemy, że wesele ma się tylko raz w życiu.

Paulina i Karol

Offline maksan

• *
    • Email
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 13, 2012, 11:55:35 am »
28 lipca 2012 po raz ostatni  podpisałam się panieńskim nazwiskiem. Dla nas i dla naszych gości był to dzień szczególny i jedyny w swoim rodzaju. Wspaniali ludzie, pyszne jedzenie to nie wszystko- grał u nas zespół Pickup, który podniósł do przyjęcie do rangi prawdziwego wydarzenia. Jesteśmy zachwyceni ich występem.  Czysty i śliczny głos wokalistki i niesamowite basy oraz perkusja... Wszystko to sprawiło iż przednia zabawa trwała do samego rana. Zespół bardzo sprawnie i z gracją prowadził przyjęcie weselne- w ich repertuarze nie ma irytujących i niesmacznych utworów, a każdy, mały czy duży, na pewno znajdzie coś dla siebie. Wszyscy w zespole są ujmująco mili i bardzo pomocni- starają się dopasować do oczekiwań, a w razie wątpliwości służą dobrą radą. Jednym słowem polecamy! Dzięki zespołowi Pickup przeżyliśmy najbardziej magiczną noc w naszym życiu.
Maja i Tomek

Offline Agnieszka i Marcin

• *
    • Email
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 10, 2013, 10:22:47 pm »
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ WSPÓLNĄ ZABAWĘ !!! PICKUP to super zgrany zespół z poczuciem humoru i świetnym repertuarem na żywo! Dzięki Wam ten dzień był wyjątkowy i pozostanie na zawsze w naszej pamięci :) Nie będę opisywał co się działo i co potraficie... niech to będzie miła niespodzianka dla szczęściarzy, którym uda się Was zaprosić na Wesele :) Mam nadzieję,że będzie jeszcze okazja do wspólnej zabawy. Pozdrawiamy. Agnieszka i Marcin.

Offline Magda85

• *
    • Email
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 03, 2014, 08:28:43 pm »
Zespol rewelacja!!! Pelen profesjonalizm! Polecamy wszystkim parom szukajacym zespolu na wesele. Zroznicowany repertuar (dla kazdego cos), swietne brzmienie, zero komplikacji przy zalatwianiu formalnosci, otwarci na rozne propozycje, ogromne poczucie humoru. Wszyscy super sie bawili. Nawet pani menager hotelu powiedziala, ze jest to pierwszy zespol, ktory z czystym sumieniem moze polecic. Dziekujemy za swietna zabawe!!!
Pozdrawiamy goraco
Magda & Lukas Pocwiardowski

Offline karola91

• *
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 17, 2016, 05:09:49 pm »
Bardzo dziękujemy za wspaniałą, wspólną zabawę ! Profesjonalne granie, dużo dobrej zabawy i poczucie humoru zespołu nigdy nie zapomnimy ! Razem z gośćmi jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni ! Ten dzień był wyjątkowy ! Z czystym sumieniem możemy polecić  wszystkim parom szukającym zespołu na swoje wesele.

ZESPÓŁ REWELACJA !

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy !
Karolina i Artur