Autor Wątek: Dom Weselny Victoria (komorowo żuławskie)  (Przeczytany 9857 razy)

Offline marta_ml

• Początkujący forumowicz
  • *
    • Email
Dom Weselny Victoria (komorowo żuławskie)
« dnia: Luty 06, 2012, 11:33:08 pm »
Czy ktos juz rezerwowal tam termin wesela? sala podobno jest na wykonczeniu i chcialabym sie dowiedziec czy ktos ja ogladal i jakie ma wrazenia. Podobno maja sprawdzonego kucharza, ale nie wiem jakie sa tam przykladowe menu. Niestety nie moge osobiscie obejrzec sali, dlatego prosze o pomoc :))

Offline paulainka

• *
    • Email
Odp: Dom Weselny Victoria (komorowo żuławskie)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2012, 04:13:56 pm »
Ja zarezerwowałam, salę widziałam, będzie cudna :):) wesele mam we wrześniu, gorąco polecam sukienki z salonu Vicotria - są przepiękne :)

Offline Keri80

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2012, 02:27:44 pm »
Pojawiły się zdjęcia nowej sali - wygląda to wszystko pięknie. Mam pytanie czy ktoś coś wie o menu? Proszę o opinie osoby które już tam były na weselu czy jedzenia jest dużo?

Offline ola22051988

• *
    • Email
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2012, 06:43:45 pm »
Witam wszystkich korzystających z tego forum. Jesteśmy świerzo upieczonym małżeństwem (ślub odbył się 18.08.2012). Wesele mieliśmy właśnie w Domu Weselnym "Victoria" w Komorowie Żuławskim i chcielibyśmy podzielić się opinią na temat organizacji,jedzenia,wystroju itp.
Tak więc do niczego nie da się przyczepić. Jedzenie wyśmienite, ilościowo nie do przejedzenia. Sala udekorowana przepięknie, naprawdę mimo stresu jaki przeżywałam zrobiła na mnie ogrmne wrażenie. Wszystko na najwyższym poziomie bez grama tandeciarstwa. Na sali cały czas byli właściciele skłonni do pomocy. Pilnowali aby wszystko przebiegało zgodnie z planem,ale dyskretnie bez nachalności. Obsługa bardzo profesjonalna. W zasadzie mogę śmiało polecić Państwa Towarków, gdyż organizowane przez nich wesela są gwarancją najlepszej zabawy na wysokim poziomie. :)
Aleksandra i Sebastian K.

Offline Keri80

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 21, 2012, 08:37:33 am »
Z tego co słyszałam od osoby która była tam gościem mało jest "konkretniejszych" ciepłych dań. Jak to było na Twoim weselu? Ponoć w Nowej Holandii sporo jest ciepłych dań (oprócz obiadu później serowanych jest 5 konkretnych posiłków i barszczyk) a cenowo podobnie jak w Victorii. Nie wiem teraz którą salę wybrać bo napewno Victoria jest piękniejsza ale jedzenie na weselu również jest instotną kwestią.

Offline stokrotka

• *
    • Email
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 21, 2012, 10:42:19 am »
Jaka jest cena za wesele z poprawinami?? Czy wlasciciele rowniez zajmuja sie strojeniem sali co jest w cenie? Bo na zdjeciach sala wyglada naprawde imponujaco :)

Offline paweł

• *
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 21, 2012, 10:47:50 pm »
Celera dużo  dobrego jedzenia , ładny wystrój , miła obsługa , moze tam

Offline ola22051988

• *
    • Email
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 22, 2012, 04:07:48 pm »
"Z tego co słyszałam od osoby która była tam gościem mało jest "konkretniejszych" ciepłych dań. Jak to było na Twoim weselu? Ponoć w Nowej Holandii sporo jest ciepłych dań (oprócz obiadu później serowanych jest 5 konkretnych posiłków i barszczyk) a cenowo podobnie jak w Victorii. Nie wiem teraz którą salę wybrać bo napewno Victoria jest piękniejsza ale jedzenie na weselu również jest instotną kwestią."

Wiesz ja mialam takiego goscia ktory skrytykowal wszystko z gory do dolu i nawet gdyby sala byla ze zlota to by bylo zle. Chodzi mi o to,ze zawsze mozna sie do czegos przyczepic. Konkretniejsze dania ktore byly na cieplo to: kaczka, devolay, zrazy,kotlety,zurek, flaki, barszcz, krem brokulowy-nie wiem czy to duzo czy malo,ale dla mnie wystarczajaco. Ja polecam ta sale pod wzgledem chociazby wlasnie jedzenia,ktore bylo naprawde dobre,a to sie nie czesto zdarza,ze wszystko jest swieze i smaczne. Pozdrawiam

Offline klient

• *
    • Email
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 23, 2012, 12:13:34 am »
witam serdecznie mięliśmy okazje gościć w domu weselnym Victoria i powiem szczerze wszystko jest jak najbardziej godne polecenia.
Wyśmienita kuchnia dopasowana do rożnych nawet najbardziej wybrednych,obsługa na wysokim poziomie,dużo miejsca na eleganckiej wykwintnej sali wszystko w atmosferze ciepła i luksusu za bardzo przyzwoita kasę jak na warunki panujące w Elblągu.
dodam jeszcze ze byliśmy jako para młoda bardzo mile przyjęci przez właścicieli z którymi wszystkie szczegóły imprezy można dostosować do upodobań.
pozdrawiamy i dziękujemy za wspaniale wesele państwu Małgorzacie i Zbigniewowi Towarek
a reszcie obecnych na tym forum jak najbardziej polecamy skorzystanie z oferty
M@K

Offline oriana86

• *
    • Email
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 29, 2012, 12:40:45 am »
Sala Victoria jest zdecydowanie bezkonkurencyjnie najpiękniejszą salą w okolicy! Wystrój wspaniały - bez tandety, wszystko z klasą, Panna Młoda może poczuć się jak prawdziwa księżniczka! Obsługa bardzo profesjonalna i szybka, wszystko wiedzą, niczego nie musieliśmy się domyślać - byłam tam jako Młoda :) Jedzenie wyśmienite, bardzo smaczne i w wystarczającej ilości,  do wyboru są dwa menu - tradycyjne i bardziej wykwintne. Cena konkurencyjna w porównaniu do Elbląga zarówno za menu jak i noclegi.
Jako minus mogę podać to, iż przy ustalaniu menu Pani Małgosia obiecała nam, iż mięso przy obiedzie będzie na półmiskach, a były wydzielone porcje na talerzach. Poza tym  na poprawinach nie wystawiono całości jedzenia, które zostało z wesela i też nie dostaliśmy tego  z powrotem, ( w szczególności ze stołu wiejskiego i porcje nieobecnych gości ) pomimo wcześniejszych ustaleń. 
Mimo wszystko polecam, bo wesele się udało, a goście byli zauroczeni salą i obsługą!

Offline lotek1

• *
    • Email
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 16, 2012, 10:07:10 pm »
Jesteśmy świeżo upieczonym małżeństwem (8.9.2012), które na swoją zabawę wybrało Dom Weselny Victoria. Chcieliśmy podzielić się z wami naszymi spostrzeżeniami: wygląd- super (jak w pałacu), organizacja- super (świetny kontakt z właścicielami), jedzenie- super (dużo i bardzo smacznie), kelnerzy- super (wielka kultura i szybkie reakcje). Jako Państwo Młodzi nie musieliśmy się o nic martwić. Wszelkie własne pomysły dotyczące organizacji mogliśmy ustalić indywidualnie z właścicielami. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy wszystkim w/w Dom.
Agnieszka i Szymon

Offline Iza8428

• *
    • Email
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 17, 2012, 09:40:08 pm »
Również jesteśmy świeżo upieczonymi Nowożeńcami i jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego, że na miejsce naszej uroczystości wybraliśmy właśnie Dom Weselny Victoria, bo był to nasz ślub marzeń:) Przygotowana przez Państwa Towarek uroczystość przeszła nasze najśmielsze oczekiwania do tego stopnia, że na koniec całej imprezy nieźle się wzruszyłam z wdzięczności za ich zaangażowanie i starania aby ten dzień był perfekcyjny. Sali nie muszę opisywać bo na zdjęciach widać, że sala jest przepiękna i elegancka, na żywo robi to jeszcze większe wrażenie, piękniejszego miejsca nigdzie nie widziałam. Jedzenie wyśmienite, w dużych ilościach i pięknie podane. Wszystko było dokładnie tak jak ustaliliśmy przed weselem absolutnie żadnych niemiłych niespodzianek a wręcz przeciwnie:) Obsługa na wysokim poziomie, kulturalnie i z klasą. Pan Towarek dyskretnie pilnuje aby na sali wszystko było zgodnie z planem, zawsze skłonny do pomocy. Jedzenie które zostało po weselu zostało podane na poprawinach + pyszny obiad, resztę jedzonka obsługa zapakowała nam do domu. Polecam wszystkim osobom, którzy chcą mieć wesele jak z bajki zorganizowanie go w Domu Weselnym Victoria.
Bardzo dziękujemy:)
Iza i Łukasz

Offline paula.kowalska

• *
    • Email
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 19, 2012, 04:03:26 pm »
Polecamy wszystkim niezdecydowanym salę Victoria w Komorowie Żuławskim. Pod koniec sierpnia organizowaliśmy tam własne wesele. Minał już prawie miesiąc, a jak dotąd nadal słyszymy same pozytywne opinie od rodziny i znajomych.
Rok temu szukaliśmy sali, najlepiej z ogrodem, gdzieś w cichej, spokojnej okolicy, żeby goście mogli wyjść się przewietrzyć, zapalić i nie znaleźć się na środku chodnika w centrum miasta. Dowiedzieliśmy się o powstającym domu weselnym w Komorowie i choć wtedy był to jeszcze niewykończony budynek, nie zastanawialiśmy się długo. I nie żałujemy dokonanego wyboru. Wygląd sali, elagancki, gustowny wystrój powalił wszystkich na kolana. Jak powiedział jeden z naszych gości "jak z brazylijskiego serialu". :-) Zachwalano również jedzenie i obsługę. Wszystkim dyskretnie koordynował właściciel, za co należą mu się podziękowania. Pilnował, aby wszystko było tak, jak trzeba i udało się. :) My, jako para młoda byliśmy i jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy zrobić wesele w Victorii. Jednocześnie jesteśmy wdzięczni Państwu Towarek za pomoc przy ogranizacji tego dnia- dzięki ich zaangażowaniu wszystko odbyło się tak, jak to sobie wymarzyliśmy.
Jeszcze raz szczerze polecamy,
Paulina i Artur

Offline paulainka

• *
    • Email
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 01, 2012, 08:12:27 pm »
My również wybraliśmy salę Victoria, było cudownie:) Goście zadowoleni, każdy pod wrażeniem, do niczego nie można się przyczepić !!!!!!! Gorąco polecam i pozdrawiam Właścicieli :))))

Offline AgaiKrzyś

• *
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 04, 2013, 04:04:12 pm »

Witamy Wszystkich zainteresowanych organizacją wesela w Komorowie Żuławskim w sali VICTORIA !!!!
Jesteśmy świeżo upieczonym małżeństwem i zdecydowanie polecamy  wesele w tym pięknym miejscu. Sala jest bajeczna , jedzenie wyśmienite, przyżądzone przez znakomitego szefa kuchni, podane przez profesjonalną obsługę i nadzorowane przez Przesympatycznych właścicieli.!!!!
P.S
Ilość jedzenia jest nie do przejedzenia nawet dla największego łasucha
zastawa stołowa, z wysokiej półki  , dekoracja stołów dostosowana do kolorystyki bukietu panny młodj, styl i elegancja w każdym calu

GORĄCO POLECAMY ORAZ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WŁAŚCICIELOM ZA BAJECZNE WESELE
AGA I KRZYŚ 13.07.2013 :))